A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Teson is a popular singer of Hip-Hop music. Lindur dhe rritur në një lagje si Lapraka, Teson Forgali është rritur me frymën e të qënit një "G" çka e ka shtyrë atë që të bëhet edhe një rreper. Më datë 30 Shtator 2016, Teson publikon videoklipin "Lapraks". Më datë 10 Prill 2018, Smartty publikon videoklipin "Fake Shqipez", në bashkëpunim me Uncle & Teson....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jointinjo

Leuname

Paniku

Leon

Lani (Street Thugs)

Addi

Çartani

Ibra-G

Marin TnT

KMC


Tags: Teson, Teson Forgali

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019