Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teson
  • Emri i Vërtetë:
  • Teson Forgali
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 8 Nentor 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: hip-hop

Teson është këngëtar i njohur. Lindur dhe rritur në një lagje si Lapraka, Teson Forgali është rritur me frymën e të qënit një "G" çka e ka shtyrë atë që të bëhet edhe një rreper.

Më datë 30 Shtator 2016, Teson publikon videoklipin "Lapraks".

Më datë 10 Prill 2018, Smartty publikon videoklipin "Fake Shqipez", në bashkëpunim me Uncle & Teson.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0