Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Blaka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Teuta Blaka është një këngëtare e njohur. Ajo kreu shkollimin fillor dhe te mesem ne vendlindje, ndersa studioi ne universitetin e NY ne Tirane, degen mardheniet nderkombetare dhe diplomacy. Shkollimin master e vazhdoi ne kolegjin Fama ne Prishtine. Eshte e martuar, ka nje vajze dhe jeton e punon ne vendlindje, ne Peje. Me muzike filloi te merret shume heret, qe ne femijeri, ka kryer shkollen e ulte te muzikes e zoteron Flauten. Nderkohe eshte marre edhe me aktrim, meqense ka kryer shko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Teuta Blaka, Teuta Blakaj

Komente 1