Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Teuta Blaka - Qpo Ndodh Me Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005
Rreze te zjarrta
ne syte e tu
Jam yll i larget
qe shume te du
Diellit i humb edhe shkelqimi
nga bukuria dhe tundimi

Sa here te shoh
un ty hutohem
krejt pa dashur
nga ti afrohem
Dhe deshira behet mal
por prape diqka me thote ndal...

REF x2
Jo nuk e di
qpo ndodh me mua
aq pak te njoh
sa shume te dua
Veten time kurr sdo ta kuptoj
por mire e di
nuk do te harroj .


Ky tekst u dërgua nga Nisa
Më Shumë Këngë Nga Teuta Blaka: