TEKSTESHQIP

Teuta Blaka
Qpo Ndodh Me Mua
Lyrics

Rreze te zjarrta
ne syte e tu
Jam yll i larget
qe shume te du
Diellit i humb edhe shkelqimi
nga bukuria dhe tundimi

Sa here te shoh
un ty hutohem
krejt pa dashur
nga ti afrohem
Dhe deshira behet mal
por prape diqka me thote ndal...

REF x2
Jo nuk e di
qpo ndodh me mua
aq pak te njoh
sa shume te dua
Veten time kurr sdo ta kuptoj
por mire e di
nuk do te harroj .

DËRGOI: