Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Teuta Dyrmishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  95
BIOGRAFIA: Teuta Dyrmishi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Gusht 2011, Teuta Dyrmishi publikon videoklipin "Kenga Rron Me Shume Se Jeta". Më datë 13 Tetor 2012, Teuta E Skraparit publikon videoklipin "Kolazh Dasme". Më datë 2 Prill 2013, Teuta Dyrmishi publikon videoklipin "Dhenderri E Nuseri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Esmeralda Kaso

Laxarela

Rezarta Hoxhaj

Tefta Kondo

Ani Myzeqarja

Blerta Agolli

Luljeta Konomi Haxhi

Eglantina Doko

Elejda Dosi

Llambrini Nano

Tags: Teuta Dyrmishi, Teuta E Skraparit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet