Teuta Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  75
BIOGRAFIA: Teuta Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2007, Teuta Gashi merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "U Pajtova Me Te Gjitha". Në Qershor 2008, Teuta Gashi merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Eshte Dashuri". Më datë 1 Nëntor 2016, Teuta Gashi publikon videoklipin "Zemra Ime Nuk Eshte Gjalle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Violeta Demaj

Adriana Asllani

Blerta Sopaj

Bardha Dernogllava

Hava Bytyqi

Hanumshahe Morina

Marjana Hila

Diana Kolukaj

Anila Qoku

Mirjeta Mema


Tags: Teuta Gashi

Krijo Një Kartolinë