TEKSTESHQIP

Teuta Gashi
Vetem Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Ty" kënduar nga Teuta Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.