Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Kurti - Shihemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Eci rruges e me sy une po shiqoj
per rreth meje gjerat shume po ndryshoj
nuk e di ku jam,por e di ku po shkoj
une e di shume mire une asje nuk kuptoj
une nuk po kuptoj
nuk po kuptoj.
Reff:
Tani duart lart ne qiell,
nga shkreteria dal ne det
sot eshte ndoshta vranet
por e nesermja me diell
une tunel e dal ne drite
po friksohem e s'kam frik
me besoni jeta eshe plot me magji


Ky tekst u dërgua nga AdeaTeuta Kurti
Publikimi: 19/10/2006
Festivali: VFM 2006


Teuta Kurti - Shihemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shihemi".
3. Video është e këngës "Shihemi", por nuk këndohet nga Teuta Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Kurti:


Komente 0