TEKSTESHQIP

Teuta Kurti
Mall I Pashuar
Lyrics

Nje ze te larget e degjoj..
Me krah hapur un nga ai duhet te shkoj..
Aty kam lene femijerine kam un prinder, ndjenja,zemer, dashurin …

Ref: tani me prit me mall un nga ti do te vij I buzeqeshur rrii ne gjunje token tende do ta perqafoj zoti me premtoj 2X

Nje drit fetyren ma pershkoj sI nje dit e re per mua po agon, aty do vdes dhe do lind prap per ty jeten time unee do e japp..!!

Ref; tani me prit me mall un nga ti do te vij I buzeqeshur rrii ne gjunje token tende do ta perqafoj zoti me premtoj 2X

DËRGOI: