Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
Teuta Osmani është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Rina Kolonja

Raimonda Moisiu

Belantina Venari

Xhenisa Memolla

Lumturi Ymeri

Adivie Hoxha

Arsela.P

Albana Subashi

Erjola Kola

Anxhela Kanani

Tags: Teuta Osmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet