Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Femer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

loja me ty ka mbaruar
tjetri sapo ka filluar
nje loje qe te perfundoj pa
faj me ty ska
femer me natyre te brishte
n'zemer besnike perjetsishte
femer me endra ideale
me fund fatale

refreni

oooo ska me keq se te jesh femer
meshkujt din te thrasin zemer
dhe ne fund te shikojne shtrember
oooooooooo
cdo here do te jete i pari
ndryshe do te ngryset malli
nuk dim si tja bejme kti halli oooo...

sa shume fjal edhe premtime
te thon ti je zemra ime
prehesh beson ne genjeshter
femer dhe ai mjeshter
femer me natyre te brishte
zemer besnike perjetsishte
femr me endra ideale
me fund fatale

refreni 2*

oooo ska me keq qe te jesh femer
meshkujt din te thrasin zemer
dhe ne fund te shikojne shtrember
oooooo
cdo here do te jete i pari
ndryshe do te ngryset malli
nuk dim si tja bejme kti halli

oooooooo ouuuuuu


Ky tekst u dërgua nga FjollaTeuta Selimi
Publikimi: 19/03/2005
Festivali: Zhurma Show 2005
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Teuta Selimi - Femer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femer".
3. Video është e këngës "Femer", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0