Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi & Beni Beksi - A Ma Bon Hallall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  22

(M)
Vitet shkuan s'ke ndryshuar
je e bukur si me pare
dua prap te jesh e imja
s'me besohet qe t'kam pran

(F)
Me e ne fund ne u takuam
shum u gezova kur te pash
e pranoj ende te duaaaa
por nuk mund te jemi bashk

( BASHK)
Me trego si je a te kam mungu
Qka ke ba pa mu
Malli po me djeg sa afer te kam
e me ty nuk jam

(M)
nese s'mund te jesh e imjaa
a ma ban hallall

(F)
po me mbyt me fjalet e tua
hallall zemer sa t'jesh gjalle..

… x3


Ky tekst u dërgua nga SaraTeuta Selimi
Publikimi: 21/07/2011
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Besim Bunjaku


Teuta Selimi & Beni Beksi - A Ma Bon Hallall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ma Bon Hallall".
3. Video është e këngës "A Ma Bon Hallall", por nuk këndohet nga Teuta Selimi & Beni Beksi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 1