TEKSTESHQIP

Teuta Selimi & Beni Beksi
A Ma Bon Hallall
Lyrics

(M)
Vitet shkuan s'ke ndryshuar
je e bukur si me pare
dua prap te jesh e imja
s'me besohet qe t'kam pran

(F)
Me e ne fund ne u takuam
shum u gezova kur te pash
e pranoj ende te duaaaa
por nuk mund te jemi bashk

( BASHK)
Me trego si je a te kam mungu
Qka ke ba pa mu
Malli po me djeg sa afer te kam
e me ty nuk jam

(M)
nese s'mund te jesh e imjaa
a ma ban hallall

(F)
po me mbyt me fjalet e tua
hallall zemer sa t'jesh gjalle..

… x3

DËRGOI:
INFO
Komponues i muzikës, autor i fjalëve të tekstit dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Besim Bunjaku.