Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Teuta Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  59
BIOGRAFIA: Teuta Shabani është një këngëtare e njohur. Në Maj 2007, Teuta Shabani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Sonte Do Eci Vet". Në Maj 2008, Teuta Shabani merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Pa Ty Un Jam Vetem". Më datë 14 Dhjetor 2012, Teuta Shabani publikon videoklipin "Fire Slowly Burning". Më datë 9 Prill 2014, Kengetare Te Ndryshem publikon videoklipin "N'kufi Te Vjeter". Muzika e këngës u punua nga Korab Shaqiri, teksti u shkrua nga Naime Beqiraj, ndërsa për orkestrimin u kujd...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Kastrati

Yllka Berisha

Gentiana Bujupi

Stela Brahimllari

Venera Imeri

Sevi

Dorina Vinca

Manushaqe Vata

Gerta Ademaj

Nevila Qesko

Tags: Teuta Shabani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet