Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Shabani - Sonte Do Eci Vet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


eci sonte vetem veq nje fjal te kam besuar shpirti im po tretet ti me ke mashtruar do te iki pa menduar lotet qe me derdhe

hey gjdo gje nisi si nje loooj e nuk di si perfundoj ooo neper shkronja pa kuptim eeejjeej
sonte shkruan shpirti im

ref:
ma thuaj sonte ket nat si tja bej un pa ty dot vuaj ndoshta nje dit ti do jesh mu ne vendin tim

Sonte un dot eci vet nuk jam e vogel e pshpres (pashpres)do te flas un me shoqrin dhe tas do tha shijoj rinin ooooouu (2x)


Ky tekst u dërgua nga Tinna Dhe Greeta Vll......


Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4Më Shumë Këngë Nga Teuta Shabani:


Komente 0


Teuta Shabani - Sonte Do Eci Vet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Do Eci Vet".
3. Video është e këngës "Sonte Do Eci Vet", por nuk këndohet nga Teuta Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.