Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Shabani - Per Ty Me Nuk Mendoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

mos u bë merak mu sma nin as pak nese don mem ndrru shko atje ku je msu dashuri pa afat eja un te jap per ty ma nuk mendoj jo sme pelqen kjo loj pse po me pengon pse nuk kupton kjo loj qe e lun mendjen nuk ma ndrron un boj qka du vet per ty se kom dert nuk te vi me pas tani ferrarri ngas
ti sje haver per ty un se kam dert e lidhu atjetoj dhe per ty ma nuk mendoj
ti sje haver per ty un se kom dert e lidhu atjetoj dhe per ty ma nuk mendoj
mos u be merak mu sma nin as pak nese don mem ndrru shko atje ku je msu dashuri pa afat eja un te jap per ty ma nuk mendoj jo sme pelqen kjo loj pse po me pengon pse nuk e kupton kjo loj qe e lun mendjen nuk ma ndrron un boj qka du vet per ty se kom derdht nuk te vi ma pas tani ferrarri ngas ti
sje haver per ty un se kam dert e lidhu atjetoj dhe per ty ma nuk mendoj (2)
ti sje haver per ty un se kam dert e lidhuatjetoj dhe per ty ma nuk mendoj (4)


Ky tekst u dërgua nga Edona


Publikimi: 05/11/2012Më Shumë Këngë Nga Teuta Shabani:


Komente 0


Teuta Shabani - Per Ty Me Nuk Mendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Me Nuk Mendoj".
3. Video është e këngës "Per Ty Me Nuk Mendoj", por nuk këndohet nga Teuta Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.