Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thanas Marko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Thanas Marko është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Dhjetor 2011, Thanas Marko publikon videoklipin "Kece Stai Nerite". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 22 Tetor 2012, Thanas Marko publikon videoklipin "Kolazh". Më datë 15 Korrik 2013, Thanas Marko publikon videoklipin "Kenge Per Boroven". Në Nëntor 2013, Thanas Marko merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dola Shoke Dola". Më datë 2 Mars 2017, Thanas Marko publikon videoklipin "Hej Hej Dashuria"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatos Xhaferi

Emiljano Dhe Grupi

Aleks Micka

Behar Spahiu

Ilia Basho

Avni Lushka

Refat Sulejmani

Altin Ranxha

Rexhep Sinaj

Altin Myftari

Tags: Thanas Marko, Nasi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet