Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thanas Marko - Hej Hej Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne per deget e ftoit
Te lashe une dy fjale
Fryu ere e kroit
Fjalet i ka marre.

Ne deget e molles
Te lashe prape dy fjale
Fryu ere e bores
Fjalet i ka marre.

Sa te shkon ty vajze
Jeleku me vija
Bukuria jote vajze
Mori ment e mia

Hej - hej vajze e bukur.
Hej - hej si nje flutur
Hej - hej dashuria
Se ç'mi mori ment e mia

Sa te shkon ty vajze
Jeleku me are
Po s'te mora ty moj vajze
Do te ri beqar

Hej - hej vajze e bukur
Hej - hej si nje flutur
Hej - hej dashuria
Se ç'mi mori ment e mia


Ky tekst u dërgua nga Autori I Kenges Thanas Marko

Thanas Marko - Hej Hej Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Hej Dashuria".
3. Video është e këngës "Hej Hej Dashuria", por nuk këndohet nga Thanas Marko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Thanas Marko:


Komente 0