The Victor
The Victor

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: The Victor është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 20 Maj 2022, Tuna & The Victor publikojnë videoklipin "Kthehna". Produksioni audio u realizua nga Big Bang (Arbër Gjikolli). Më datë 18 Gusht 2023, Rina & The Victor publikojnë videoklipin "Ça Je". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Rina Balaj, The Victor & Markel Goga kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge. Videoklipi u prodhua nga Sekuencë, ndërsa produksioni audio u realizua nga Fatjon Miftaraj. Më datë 22...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0