Voice Of Albania

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Voice Of Albania është një talent show e njohur. The Voice startoi më 21 tetor të vitit 2011. Ky talent-show ka për detyrë të zgjedhë Zërin e Shqipërisë dhe vlerësojë si fillim vetëm zërin duke anashkaluar performancën apo dukjen. The Voice ka 4 antarë jurie, të cilët njihen edhe si "Tranjerë". Në sezonin e parë në panelin e jurisë bënë pjesë: Sidrit Bejleri, Alma Bektashi, Miriam Cani dhe Elton Deda. The Voice, është një spektaklet më të ndjekura në Shqipëri. Formati i këtij evenimenti përbëhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

X Factor Albania

Star Academy Albania

Albanian Star

Gjeniu I Vogel

Ethet E Së Premtes

Prizreni Music Fest

Videofesti

Shkodra Fest

Polifest

Zhurma Show


Tags: Voice Of Albania, The Voice Of Albania, The Voice

Krijo Një Kartolinë