A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Themeluesi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Themeluesi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 26 Nëntor 2013, Ibra-G publikojnë videoklipin "Yeee", në bashkëpunim me Themeluesi & G-As. Më datë 7 Janar 2014, Themeluesi publikon videoklipin "Real Rap". Më datë 24 Mars 2014, Ibra-G & Themeluesi publikojnë videoklipin "Oj Shqipetare", në bashkëpunim me Enkeleda. Më datë 20 Qershor 2014, Themeluesi & Ibra G publikojnë videoklipin "Shqipet N'aksion", në bashkëpunim me G-As. Më datë 7 Janar 2015, Themeluesi publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

WhoBrave

O.D (Overdose)

Bidaki

Dj Bussulla

Hanello

Fresh-P

F-Boogie

Double A

Bigg V

Enigma


Tags: Themeluesi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019