A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Themeluesi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: hip-hop

Themeluesi është këngëtar i njohur. Më datë 26 Nëntor 2013, Ibra-G publikojnë videoklipin "Yeee", në bashkëpunim me Themeluesi & G-As.

Më datë 7 Janar 2014, Themeluesi publikon videoklipin "Real Rap".

Më datë 24 Mars 2014, Ibra-G & Themeluesi publikojnë videoklipin "Oj Shqipetare", në bashkëpunim me Enkeleda.

Më datë 20 Qershor 2014, Themeluesi & Ibra G publikojnë videoklipin "Shqipet N'aksion", në bashkëpunim me G-As.

Më datë 7 Janar 2015, Themeluesi publikon videoklipin "Never Back Down".

Në Janar 2016, Themeluesi merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Djal I Rralle".

Më datë 11 Shtator 2019, Themeluesi publikon videoklipin "Range Rover". Teksti i këngës u shkrua nga Themeluesi, ndërsa orkestrimi u punua nga Zzap And Chriss. Videoklipi u prodhua nga kompania Filmnation.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019