TEKSTESHQIP

Themeluesi
Real Rap
Lyrics

U futa egersisht nrrep vetem me marre pak emer
sekam talentin ket shiit e boj me zemer
kurse do ma kane inatin dhe mu po me kundervihen sepse femrat e tyre me mu duan te q... ikni pleshta se ju myta une boj rrep dhe rri me vipa doni dhune jua zhyta me vlon gjaku nga tradita jam Burrels sme tutet syri pushka top te fitoj ma i miri kallashin e mbaj ndor sa her preket zengjiri, hey shqipe une ta dhashe respektin kurse ti ma ktheve ndryshe une prap jam kallabllak kurse ti fallakat e qyqe seshte nevoja meu permen nderi im jo kurr su shem kam kuroren e te vertetit qe ju prek aty ku dhem sepse veq tregoj te verteta qe i marre nga jeta jo shqipe nuk di me te rrejt ktej nga une po luhen vepra jam rrugaq i rruges nuk e thom ket per mburrje ne cdo cep te shqiperise man shkaktoj lekundje jam i rritur nga kurbeti me shume shqipe mas veti dridhet krejt bota nese nga une zhvillohet rrepi sepse veq nga truni im prodhohen triljona shkronja me vjen keq per kto rrepera qe tash ju skadoj koha se une gjuj rimat si rrufeja "rrepickat" se perballojne shkojne ne yuotube dhe vejne dislike sepse trunin jua demton por per mu nuk ka problem se nuk me intereson fakti jam shqipe i patundshem nga kto lojra fati erdhi bombA kush e zgjati tu djeg aparati prishje karrjerash per ket shit une jam gati krejt po folin krejt pa lidhje do po thojne po heqin kile shqipe shutt the fuck up hajde ktej ta jap nje zgjidhje jam i thjesht cdo kohe nket rrep i pavdekshem jam pak i dhunshem per muzik shume i etshem texte perdite si me qane nje fabrike rrepi kaq e pati ti jo mos u qudit ha dalngadale ti ke me mpa nmaje nese e qun diss atehere ti mbaje nese kam talent atehere ti ngjoje REAL RAP thjesht shperndaje ditperdite nuk di mu nal rimat ngjep prej trruges jet bujrum krejtve tju sqaroj se jam shqipe i vertet kurse kta me shohin me kapucin ne kry kujtojne se kam dale per gjah dhe dicka me thy jo njerez ju mos u tutni se une nuk jam hajdut jam kryetari i ktij rrepi ju te tjeret rrini urte se ka ardhur koha shqipe qe ti te mburresh me mu se prej dites kur kam dale vlerat rrepit ja kam qu se kam ba shume inatcore mu veq po mbohet qefi ju jap krejtve nje buzeqeshje dhe tham fuck dhe shteti se skam nevoje o man me bo perleshje thjesht shqipe po jua jap krejtve nje permbledhje droga ktej po qarkullohet po ne te vertet jam i pa efekshem kurre jo nuk i perdori se pa to jam i shendetshem jam i paster deri nkoc or mec a po mnjeh textet rreshtohen te paster si po msheh se skam nevoje une ty me tbo reklama STOP DROGES zotit i falenderona te dridhet trupi kur e ngjon se ti e ke marre virusin pussy boy sun kapesh me THEMELUESIN.

DËRGOI:
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj ky krijim muzikor u finalizua para shikuesve i ilustruar nga ana vizuale edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 7 Janar 2014.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200