Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thepak

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Erison Bajri
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Thepak është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Mars 2019, Thepak publikon videoklipin "Etwas Anderes". Më datë 10 Tetor 2019, ThePak & Skerdi publikojnë videoklipin "Diablo". Teksti i këngës u shkrua nga Thepak & Skerdi. Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video. Më datë 19 Gusht 2020, Thepak publikon videoklipin "Erste Wahl". Më datë 20 Shkurt 2020, Thepak publikon videoklipin "Kriminel"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mc Brati

Nino

Seli

B3S

Naic

Lil One

Scandali

Acarusi

Taku TLG

Lugatti

Tags: Thepak, Erison Bajri, The Pak


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet