Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Think Creative

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Think Creative është një video produksion shumë i njohur. Think Creative janë një produksion nga Prishtina. Janë shumë profesionalë në punimin e videove muzikore. Kanë realizuar video me disa këngëtarë të famshëm si: Dafina Zeqiri, Klepto, 2 Ton, Nora Muqaj, Dhurata Dora etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Pixels Production

Intro Creative

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Gramafon

Sharri

Arboni

Emra

Blero Ent

Tags: Think Creative


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet