A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Thoma Loli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Thoma Loli është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Nëntor 2010, Thoma Loli & Luan Huse publikojnë videoklipin "Kaba". Më datë 17 Tetor 2017, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte". Më datë 21 Qershor 2019, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte Dyshe Delvinjote"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emiljano Dhe Grupi

Redi Penko

Nimet Sulkaj

Perlat Pashaj

Altin Malo

Shpetim Selami

Refat Sulejmani

Behar Spahiu

Ilia Basho

Klordian Rama


Tags: Thoma Loli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019