Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Thumbz Up është një video produksion shumë i njohur. Thumbs Up (known as ThumbZ UP) is a full service video production company and creative agency, specialized in making documentaries, short films, TV ads, sales and marketing videos, web designs, motion graphics, and 3-D animation. We’ve been doing it since 2009 when filmmakers Ismet Sijarina, Mirsad Lushtaku and Blerdi Malushi founded ThumbZ Up. Since 3 years, we’ve partnered with different companies, broadcast television networks and independent ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Xasio Creative

Men Media Pictures

Intro Creative

Fly Pictures

Pixels Production

Biggy Image

Koperativa

Trace Media

Manti

Gramafon

Tags: Thumbz Up


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet