Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thuthuruket

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Thuthuruket është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2016, Thuthuruket marrin pjesë në Polifonia 2016 me këngën "Thuthuruket"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Picirruket

Metila's MFE

Grupi 3D

Boom Team

Hakerat

Fantastico Band

Turgut Ozal College

Grupi I Femijeve Kromatika

Hepsy Junior

Xixëllonjat

Tags: Thuthuruket


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet