Tidra
Tidra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Ardit Breçani
  • Vendlindja:
  • Tropojë
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Korrik 1991
  • Horoskopi:
  • ♋ GaforrjaBiografia

BIOGRAFIA: Tidra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ardit Breçani i njohur me pseudonimin TidRa, i cili ka bashkpunuar Me Emra te Medhenj Te Muzikes Hip Hop Siç Jan DMC a.k.a Babloki Dhe Stresi, perkatesisht me kengen "Osht e Nxeht" e Lancuar ne vitin 2009 dhe "Ke Ni Per Mu" ne vitin 2011. Në Maj 2013, Tidra merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Deshira Jote", në bashkëpunim me Brikena & Inodirrill. Në Maj 2013, Tidra merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Pa Rrena". Në Maj 2015, Tidra ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0