A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  14
  • Origin:
  • Kaqanik 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Tiki is a popular singer of Hip-Hop music. TiKi Krasniqi lindi në Kaqanik Të Vjeter, aty ku dhe jeton. TiKi është I apasionuar pas muzikes. Në Korrik 2010, Tiki merr pjesë në Kosova Fest 2010 me këngën "Dhezim Flak", në bashkëpunim me Maksi. Më datë 24 Korrik 2010, Etna publikon videoklipin "Ama Qiken", në bashkëpunim me Tiki. Më datë 15 Qershor 2011, Tiki publikon videoklipin "Ti Je Kuptim". Më datë 13 Shtator 2018, Tiki publikon videoklipin "Miliona"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Miliona
Ti Je Kuptim


Related Artists:

Real Mc

Cyclone

Tensioni G

Xhero

Alidema

Triblla

Lantistar

Lil' Liri

Majesty (Alban Ukaj)

Bonsaton


Tags: Tiki, Tikki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019