Tiki Krasniqi
Tiki Krasniqi
Tiki Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Kaçanik
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Korrik 1989
  • Horoskopi:
  • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Tiki Krasniqi është këngëtar. TiKi Krasniqi lindi në Kaqanik Të Vjeter, aty ku dhe jeton. TiKi është I apasionuar pas muzikes.

Në Korrik 2010, Tiki merr pjesë në Kosova Fest 2010 me këngën "Dhezim Flak", në bashkëpunim me Maksi.

Më datë 24 Korrik 2010, Etna publikon videoklipin "Ama Qiken", në bashkëpunim me Tiki.

Më datë 15 Qershor 2011, Tiki publikon videoklipin "Ti Je Kuptim".

Më datë 13 Shtator 2018, Tiki publikon videoklipin "Miliona".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: AdemONAIR AdemONAIR  Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0