A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Tiki - Miliona


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/09/2018

2018-09-13T20:42:23


It's a long time that we try finding the lyrics to "Miliona" sung by Tiki.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Tiki attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by ElmeLean. We wish that's the lyrics you are looking for:

paret n'llastik shum miliona (ej)
paret e shpejta aviona (waw)
ju jeni small milingona (ej)
n'trap jom tu bo maratona (po)
ti se din une ka jom (ej)
as vet un nuk di ku jom (bruh)
asaj i bleva ballon (ej)
ato e iqa n'sallon (bruh)
ajo mu daddy pom thot (ya)
asaj ja musha syt lot (bro)
kush e bon repin ma t'fort ? (hë)
une boj repin ma t'fortt (mein)
eli together with tendo (ya)
dhipi jem playin nintendo (bro)
dhipi tu pi narkotik (bro)
ajo ma boni shko ik (ya)
dhipi jem o e lazdrune (ej)
dhipin e ka ballokume (waw)
shokt un i kom krejt snitcha (wo)
prandaj po foli per bitcha (yey)
trepin e kom une n'gjak (ey)
ti je je veq 1 deshtak (bro)
ato e myta e killa (waw)
tu shumu gram edhe killa (po)
ju jeni shitsa debilla (poo)
sa jena dal pi n'grilla (woow)more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019