Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Pashtrik Ajdini
 • Vendlindja:
 • Kumanovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Tikkz është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Pashtrik Ajdini ose ndryshe i njohur me nofken e tij TIKKZ, kreu shkollen fillore në Bajram Shabani te Kumanoves, kurse tani eshte ne shkolle te mesme ne gjymnazin Sami Frasheri ne Kumanove, Pashtrik Ajdini ose si njihet Tikkz qe nga femijeria ka ndjekur muziken hip-hop, ka qenë nje problematik qe nga femijeria por tani ai mendon qe problemet ti lere anash pasi qe eshte i koncentruar ne muziken qe e ben hiphop. Reperi nga Kumanova Tikkz eshte shu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emir

Teson

Gentrit Sopjani

Narly

Vig Poppa

Kino

Dardan Osmanollaj

Aros

Sacrifice

Reexhi

Tags: Tikkz, Pashtrik Ajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet