Buci (TiKTaK)
Buci (TiKTaK)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Buci (TiKTaK) është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Janar 2021, Bay T publikon videoklipin "Jom Merzit", në bashkëpunim me Bucin. Më datë 8 Maj 2022, Bay T publikon videoklipin "Buci". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Bay T & Buci (TiKTaK). Më datë 8 Janar 2023, Buci & Bay T publikojnë videoklipin "Vaj Vaj Vaj". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Bay T & Buci (TiKTaK). Produksioni audio u realizua nga vetë Buci (TiKTaK). Më datë 16 Prill 2023, Bay T publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0