TEKSTESHQIP

Buci
Era & Nora
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Era & Nora" kënduar nga Buci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Teksti dhe produksioni audio u krijua nga Buci (TiKTaK), teksa autor i orkestrimit është Oge.