Më mbaj mend (për 1 muaj)

Time Pictures

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Time Pictures është një video produksion i njohur. Video produksioni "Time Pictures" eshte ne kuader te A-GROUP ku hyjne dy televizionet ATV dhe Folk, produksioni muzikor Evropaturist, Portali AMM....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Star Production

Four Infinit Production

Syri

Rizaj Records

Rexha Productions

Avi Rinia

Evropaturist

Bass

Str8dope Ent.

Tirana

Tags: Time Pictures


Komente mbi këtë artist