Time Pictures
Time Pictures
Time Pictures
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Time Pictures është video produksion i njohur. Video produksioni "Time Pictures" eshte ne kuader te A-GROUP ku hyjne dy televizionet ATV dhe Folk, produksioni muzikor Evropaturist, Portali AMM.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0