A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Timi Novoberda (Tim)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  7
  • Emri i Vërtetë:
  • Timi Novoberda
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Timi Novoberda (Tim) është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. I ri dhe mjaft ambicioz, muzikën e ka hobi por e bën me shumë qejf. Fundjava titullohet një nga projektet më të reja që ka realizuar Tim. Me muzikë nga High records LilBeats dhe BledBeats, ka bërë senzacion të madh me projektin e ri. Reperi Tim për momentin menaxhohet nga Liberiani vëllai i Getoar Selimit ndërkohë që jeton dhe vepron në Prishtinë. Bashke me Trim Rakovicën dhe Genc Shaqirin, janë treshja e cila kanë publikuar së fundmi projekti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Buta

Nush

Dossty

Lav'da

Arbër Kurtaj

3 Treshi

K-Zib

Legjenda

Mad Lion

Niku


Tags: Timi Novoberda, Tim

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019