Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Festim Halili
BIOGRAFIA: Timo është një këngëtar. Festim Halili komuna e Ferizajit ai ka realizuar disa kenge dhe ka bashkpunime me shume kengetare te tjere te rinj dhe me se shumti me Zaim Sejdiun. Kariera Festimit filloi me grupin MC-T bashke me Kushtrim Shehin dhe Zaim Sejdiun por per disa qeshtje personale ky grup u nda dhe tani Zaim Sejdiu e Festim Halili kane grupin e tyre NEW STYLE me te cilin kane realizuar disa kenge. Po ashtu rap-kengetari timoo e ka edhe studion e tij e cila quhet STU...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rap-House

Tonni G

B.A.G

Ghimi-Gold

Examinne

Dost Mc

Lil'f

Aditto

Lil Doon

Rap Tattoo

Tags: Timo, Festim Halili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet