Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kristina Vreshti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Kristina Vreshti është një këngëtare e njohur. Kengetarja Kristina Vreshti e njohur ndryshe me emrin artistik Tina, eshte shquar qe e vogel si nje vajze me karakter unik pra dallonte nga vellezrit dhe motrat e saja. Qe e vogel ajo e ka shfaqur fillimisht talentin e saj si kercimtare ku merrte pjese ne te gjitha aktivitet shkollore qe shkolla posedonte dhe bente per festa te ndryshme kombetare. Kristina Vreshti ne vitin 2000 e shfaqi talentin e saj per muziken. Pastaj Kristina ne vitin 2006 u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Deniza

Irsa Qosja

Suela Malo

Xhejni Lito

Genta Koleci

Irva Stefa

Megi Laska

Nertila Selmanaj

Himena Ymeri

Morena Dyli


Tags: Kristina Vreshti, Tina

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet