Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tina (Eglantina Bushkashi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Emri i Vërtetë:
  • Eglantina Bushkashi
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Tina (Eglantina Bushkashi) është një këngëtare. Quhet Eglantina Bushkashi, me origjinë nga Burreli, por që jeton në Tiranë, e të gjithë ndjekësit e saj dhe artistët dhe miqtë e njohin si Tina me zërin e ëmbël. Tina tashmë po mendon të investojë më shumë për karrierën e saj, jo vetëm duke kënduar “live”, por edhe duke qenë e pranishmë në media. Më datë 12 Prill 2013, Tina publikon videoklipin "Ti E Di", muzika e te cilit u punua mjaft bukur nga producenti Elgit Doda, ndërsa klipi është pritu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Meri Petoshati Sula

Elisa Kalaj

Jona Jasimi

Mira Kala

Keda Braja

Anjeza Bicaku

Laura Lila

Albiona Kolshi

Eva

Migena Buci


Tags: Tina, Eglantina Bushkashi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet