A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tina Qeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Tina Qeli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 30 Prill 2017, Agush Idrizi publikon videoklipin "Sie Liegt In Meinem Armen", në bashkëpunim me Tina Turaner. Më datë 19 Nëntor 2017, Mc Ton1y & Tina Qeli publikojnë videoklipin "Wo Bist Du". Më datë 14 Shkurt 2018, Tina Qeli publikon videoklipin "O I Dashur". Më datë 30 Korrik 2018, Tina Qeli publikon videoklipin "Zjarri I Zemres Time", në bashkëpunim me Mc Tony....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hana Jahaj

Arijana

Vali (F)

Ronita Zeneli

Blerona Bytyqi

Suela Ismaili

Merita Latifi

Diana Dani

Rovena Bundo

Albuneta Topalli


Tags: Tina Qeli, Tina Turaner

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019