Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Kishe Une P*dh (erotic Version) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  18

-Femant kosov jan femnat mat bukura nevrop munem me thon jon femnart mat civilizume djemt si kena pak tmir se femnat krejt kull i kena |
RF(x4)
kishe une pidh
-Geti
kjo qe po e thom tani
nuk ka lidhje me pidha qe kan qen deri tash
kjo vazhdon kohve tfundit
ndoshta kthen pas
kjo nuk dot thot qe do te jet ende qik e mire
Me rendsi osht me pas bir e kish pas ma mir
po prap nuk osht shtir
se pidha ka edhe tshtrejt edhe tlir
po ti pa pare e din qe smunesh me pi as ni bir
po kush po ja qin nonen se kjo o gangsta tem e lir

Trim mir me shoqe shume
Po lexojn shum gazeta
shprehje explicite ne hiphop ska jet
keshtu qe gjithmon kur tja lypsh grun dikujna
Duheni me menu atja gjujna a stja gjujna
mas anej ti nga ka e mira me dal ki kujdes
qka po bon insporohu puna biqes ktheu
mikrofon se kjo qe poperdorni osht
bashkpunim gjines femnore
edhe naj dit do te jet
femnat tona dor per dore

Agoni:
krejt kjo osht pasoj nga reperat e till
qe ni pidh i keq gishtin me te vogel te sill
me te vertet nuk jetohet me mendja madh
kishe une Pidhh jan edhe disa fjal qe
shpesh i kom ndegju
pidhat lypin repev
dashni mu ju knu

Femant ndit tsodit e lypin karin tjeter ! kishe na sene vene kishe kishe na kurvaaa hahaha
gengste me ju kallxo babes per femana nuk kisha menu keq per to e kisha bo ni sen i kisha qu germi isha knaq me to bab

:
kush pot thot qe per dashni nuk di me knu
un qifsha ty ti mqifsh mu
qitasht mu kujtu edhe ni fjal dashnie ne fund
dogystyle dhe hajt baje bothen prej shpije
keshtut qika muni ni me bo dashni me ne
propozim i hatashum nga NR Tingulli 3

:getto
shtir osht met'vertet nga kto qikat e sodit
e tsilln para hunve veq pa i ardh mare prej zotit
kiameti svjen ndryshe babgjyshijem kur sren


Ky tekst u dërgua nga  beckisbek   Danish

Tingulli 3nt - Kishe Une P*dh (erotic Version)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kishe Une P*dh (erotic Version)".
3. Video është e këngës "Kishe Une P*dh (erotic Version)", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:


Komente 1