Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Muzika Ka Shume Vler Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika ka shum vler

Geti

Nk me intereson
se qfar muzike ti degjon
ne rrugen ner hije
dhe per mikrofon
jeta gjer te klasika qenka humor
e ti shko hipo
nuk te shohin mos u tut
sa i perket muzikes qe harrohet
per shiptart kullera
kupto se qka jon naivet dhe
harresa qohesh dhe pagun djer
sa te vjen fundi i veres pasha
konget magjike te enis presheves.

Goni
Por nuk te shohin kur po ni ksi sene tjera ju dot flisni nalbum ja majn vetes repera mos u qi bone diqka e kalla a e theva pak ma super se gjeksoni e gjeke ose e gjeta se sa i perket pareve ti kurr sun jav del veq hin brenda ti se me to osht shum ne nivel e mos te folim per ata quren dhe per motrat mustafa e kapas doren permbi andin randobrava se sa her qe ni qitu gjithmon diqka cek por apet ktu e gjej se muziken se urrej.

Muzika ka shum vler
po tregon Tingulli 3
sod per te gjith ne
filloni jet te re. 2 her ref:

Geti
Se per ket lloj te muzikes po behet fjal per hip hop duhesh me knu i pit ose i drogiraq faktop pse qashtu e don puna edhe perghjithsi muzika se per me therr estetika ta bin edhe taktika se taktin hopatika me terheqse po te heqin veq ty se nuk te ven re se melodin e ke mbi kry se perseri ngon artarin ende nuk mund ta gabon nese sdin te knon jeta jote prap vazhdon.

Goni
Ti e din se me muzik te rritet fama te rritet xhepi mendja dhe te hiqen fama ti nuk guxon me sha se ishe tona musliman e i nin kurvat rruges tu hyp nsecilin tavan por duhesh me dit qe je kompresjalist i keq muzika jote knohetsa me thon hajt veq kishe po knoj diqka i bon spotet e bisicat ti sdin me knu si un po sta mon rrapanica

Muzika ka shum vler
po tregon Tingulli 3
sod per te gjith ne
filloni jet te re. 2 her ref:

Geti
Po bobi vet e din qe femna vet rep nuk knon ajo ka qef po mami se lejon edhe inveshton di e din se qka bon edhe qka pisket krejt kjo inqizohet ne audio kaset po ktyre hero kun kemi ngu ne gramofon ndash e lshon cd.edhe vesht ti shurdhon do me thon kuptohet se ti kur don muziken qe ti e don mas anena ti pak pushon shum rrin ma zgjon ne kasetofon veten e ngon nashta sun perparon sfleta e muzikes nuk mbaron por ti e don se koha pot kalon.

Goni
Por ti kohen se kur duhet me knu nga takti im shum duhesh me vazhdu se se ki per mu po per veti duhesh me luftu qe dikush me te ngu qa ki perpunu qe per mos me harru muziken me ngatrru me pavarrotin mu dashuru po mendo me mu diqka me mu diqka me fitu dhe diqka me perparu.

Muzika ka shum vler
po tregon Tingulli 3
sod per te gjith ne
filloni jet te re. 2 her ref:

Muzika ka shum vler 2 her ref:


Ky tekst u dërgua nga Nit-z

Tingulli 3nt - Muzika Ka Shume Vler
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzika Ka Shume Vler".
3. Video është e këngës "Muzika Ka Shume Vler", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:


Komente 0