Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - 1 Splif Mas Koncertit (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

04/06/2012

2012-06-04T20:32:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "1 Splif Mas Koncertit (Remix)" kënduar nga Tingulli 3nt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tingulli 3nt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet