Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Jam I Shtrenjte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Këngë e albumit:

"Hip-Hop"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam I Shtrenjte" kënduar nga Tingulli 3nt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tingulli 3nt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet