Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tiri - Zemer (Alban Chela Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer (Alban Chela Remix)".
3. Video është e këngës "Zemer (Alban Chela Remix)", por nuk këndohet nga Tiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tiri - Zemer (Alban Chela Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Alban Chela

08/06/2019

2019-06-08T18:57:41+00:00A te pelqen dashnia ime,
A te pelqen kur afer te rri,
A te pelqen kur i bashkojme ato mendime,
A thua me ndihmon ta vazhdojme kte mrekulli.

Zemer, mos te shqeteson prezenca ime e tepert,
me trego o zemer se ndryshe un s'po di,
me mso ca t’bej me mire mos m'ler n’dore tjeter,
vertete une jam i varur, addicted ne dashni.

Zemer me mso ca t’bej
me mire mos m'ler n’dore tjeter
vertete une jam i varur
addicted ne dashni.

Egzistenca jote me ben t'mendoj,
cdo isha un pa ty.
Shpirti jot i bukur qe m'jep vertete ngrohtesi,

S'kam pershkrim me fjale po ta them dhe une,
nga shpirti.
Shume te du, m'beso per ty kam vec dashni.

Zemer me mso ca t’bej
me mire mos m'ler n’dore tjeter
vertete une jam i varur
addicted ne dashni.


Më Shumë Këngë Nga Tiri Gjoci:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet