Tiron Alili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Tiron Alili është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Tiron Alili Nga Dibra e Madhe Maqedoni meret me muzike qe ne femijerine e tij i lindur ne qytetin e Dibres muziken e ka te trasheguar nga xhaxhi i tij i ndjeri "Buran Alili"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Edi Sopa

Aldo Picari

Urim Gashi

Bashkimi

Erjadi

Buqe Shira

Alban Bala

Shpend Kerleshi (Pena)

Jeton Rrudhani

Bekim Ademaj


Tags: Tiron Alili

Krijo Një Kartolinë