A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Tiron Alili - Me Fal


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/01/2010

2010-01-04T20:40:59

Më fal o shpirt që ne dasmën tënde erdha pa me thir M'fal o shpirt smund ti mbaja lotet që mi sheh ne syy..Edhe ket nat edhe asnjeher ne jet skam me u pendu.Edhe ket nat erdha veç martesen per me ta uru..

Ref:2 here
Te dua edhe pse me tjeter je martuar dije sa te jet kjo jet skam me t'haru..Sa t'jet kjo jet skam me t'haru..

Ndoshta nje her na bashkohen ruget tona perseri.
Ndoshta njeher ma shikon lotin ti ne syy..
Edhe ket nat edhe asnjeher ne jet skam me u pendu.Edhe ket nat erdha veç martese per me ta uru..

Ref:4

Te dua edhe pse me tjeter je martuar dije sa te jet kjo jet skam me t'haru..Sa t'jet kjo jet skam me t'haru..


Lyrics submited by Lonaa


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019